top of page

Ekibimiz

Fatih_AddviseUP

Şirket Ortağı

H. Fatih Akten

SMMM

  • LinkedIn

Fatih, 12 yılı aşkın muhasebe, denetim ve finansal raporlama deneyimi ile AddviseUP’ta Finansal Raporlama ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden sorumlu Kurucu Şirket Ortağı'dır. 

2011 yılında PwC İstanbul Ofis’te Denetim kariyerine başlayan Fatih, 2015 yılında PwC Chicago Ofis bünyesine katılmış olup, 2 yıl boyunca Global Fortune 500 listesinde yer alan şirketlere denetim hizmeti vermiştir. 2017 yılında İstanbul Ofise geri dönmüş ve kariyerine Finansal Raporlama Danışmanlığı departmanında devam etmiştir. 2023 Aralık ayında PwC’de Direktör olarak sürdürdüğü görevinden ayrılıp AddviseUP ailesinde Şirket Ortağı olarak kariyerine devam etmektedir.

Fatih, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (“SMMM”) lisansına sahiptir. 

Semih_AddviseUP

Şirket Ortağı

Semih Salpat

SMMM

  • LinkedIn

Semih, 12 yılı aşkın muhasebe, denetim ve finansal raporlama deneyimi ile AddviseUP’ta Finansal Raporlama ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden sorumlu Kurucu Şirket Ortağı'dır. 

2011 yılında PwC İstanbul Ofis’te Denetim kariyerine başlayan Semih, 2016 yılında KPMG İstanbul Ofis’te Finansal Yönetim ve Raporlama Hizmetleri departmanı bünyesine katılmış olup, 7 yılı aşkın süre boyunca şirketlere danışmanlık hizmeti vermiştir. 2024 Ocak ayında KPMG’de Direktör olarak sürdürdüğü görevinden ayrılıp AddviseUP ailesinde Şirket Ortağı olarak kariyerine devam etmektedir. 

Semih, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (“SMMM”) ve Bağımsız Denetim lisansına sahiptir.

Elif_AddviseUP

Direktör

Elif Ergut Şen SMMM

  • LinkedIn

Elif, 12 yılı aşkın muhasebe, denetim ve finansal raporlama deneyimi ile AddviseUP’ta Finansal Raporlama ve Yönetim Danışmanlığı hizmetlerinden sorumlu Direktör olarak görev yapmaktadır.

Elif, 2011 yılında PwC İstanbul Ofis’te denetim kariyerine başlamış, 3 yılı aşkın süreyle burada görev almıştır. 2014 yılından itibaren Metro Cash & Carry bünyesinde Uluslararası Raporlama Departmanı’nda çalışmıştır. Ardından, 2018 yılında Konya Teknokent’te Danışmanlık kariyerine başlayan Elif, Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yer alan şirketlere; iç kontrol, kurumsallaşma, bütçe ve finansal raporlama alanlarında danışmanlık hizmeti verdikten sonra 2023 Aralık ayı itibariyle AddviseUP ailesinde Direktör olarak çalışmaya başlamıştır. 

Elif, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (“SMMM”) ve Bağımsız Denetim lisansına sahiptir.

bottom of page